9 Ocak 2016 Cumartesi

Schindler'in Listesi (1993) BRRip Türkçe Dublaj Tek Link - 13 Alternatifhttp://www.imdb.com/title/tt0108052/

Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
İmdb Puanı: 8,9/10 - 781.339
Vizyon Tarihi: 04 Mart 1994 (Türkiye)
Süre: 195 dakika

Özet

Tam yedi dalda Yüksekokul ödülü kazanan Schindler'in Listesi, En İyi Film ve En İyi Yönetmen başta olmak üzere pek çok sefer ödülle onurlandırıldı. Film soykırım vaktinde 1100'den fazla Musevi'nin hayatını kurtaran Nazi Partisi'ne aza, çapkın ve savaş yanlısı olan esrarlı Oscar Schindler'in tarihten asla silinmeyecek olan gerçek hikayesini anlatıyor.

Bir Steven Spielberg filmi olan Schindler's List, tüm vakitlerin en saygı duyulan, en haysiyetli filmlerinden biri olarak sinemanın yapıtaşlarından biri oldu ve tarihteki yerini aldı. Tam ydi dalda Yüksekokul Ödülü kazanan film. En İyi Film ve En İyi Yönetmen başta olmak üzere daha pek çok kez ödülle onurlandırıldı. Bunlardan bazıları Bafta, New York Film Eleştirmenleri, Milli Eleştirmenleri Birliği, The National Board of Review, yapımcılar Derneği, Los Angeles Film Eleştirmenleri, Chicago, Boston ve Dallas Film Eleştirmenleri tarafından En İyi Film Ödülü, Christopher Ödülü. Hollywood Yabancı Medya Birliği Altın Küre Ödülü, Ayrı olarak Steven Spielberg'e sunulan Amerikan Yönetmenler Birliği.

Film, soykırım vaktinde 1.100'den fazla Yahudinin hayatını kurtaran Nazi partisine aza, çapkın ve savaş yanlısı bir adam olan esrarlı Oscar Schindler'in tarihten asla silinmeyecek olan gerçek hikayesini anlatıyor. İnsanlık tarihin kara dönemlerinden biri olarak anılacak bir vakitte yaptığıyla farklılık yaratan bir adam ve bu soykırımdan kurtulmayı başabilmek bir zafer hikayesi midir? Steven Spielberg tarafından yönetilen film, En iyi Senaryo. En İyi Görüntü Yönetmeni, Müzik, Kurgu ve Sanat Yönetmeni ödülleri kazanırken, Liam Necson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes, Caroline Goodall. Jonathan Sagella ve Embeth Davidtz de filmdeki performanslarıyla büyük alkış aldı. Görüntü kalitesinin yenilenmesi, 5.1 digital ses ve tertemiz özel seçenekleriyle koleksiyonunuzda kesinlikle olması şart olan bir şaheser.Tek Link 13 Alternatif

(uploaded,uptobox,1fichier,jeodrive,ezfile,oboom,hugefiles,uplea,nitroflare,dl.free.fr,turbobit,mega.co.nz)

http://ouo.io/y3mrm7

ouo.io sayfasını geçtikten sonra sağ üstte 5 saniye geriye sayma bittikten sonra skip this ad yazısına tıklayın açılan sayfada telecharger le fichier yazısına tıklayın linkler karşınızda istediğiniz linkten indirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder